O nas

PATTERN RECOGNITION istnieje od 2011 roku.

TWORZYMY wystawy stałe i czasowe, piszemy scenariusze muzeów i wystaw, projektujemy i wykonujemy wszelakie kontenty muzealne. Wychodzimy z założenia, że

WYSTAWA jest doskonałym narzędziem do przekazywania treści, budzenia emocji, budowania narracji, promocji.

Pracują z nami tylko LUDZIE, których cenimy. Utalentowani i doświadczeni. Zespoły projektowe i wykonawcze Pattern Recognition składają się z profesjonalistów: artystów, architektów, grafików, programistów, projektantów, naukowców, animatorów, muzyków.

 

 

Zespół

Kinga Duda Head of Pattern Koordynuje i aktywnie uczestniczy w procesach projektowych i realizacyjnych wystaw, scenariuszy i multimediów. Historyczka sztuki, UW. W latach 2005-2010 pracowała w Muzeum Historii Żydów Polskich, gdzie uczestniczyła w pracach nad wystawą stałą oraz organizowała projekty kulturalne m.in. koordynowała konkurs i powstawanie instalacji czasowej Ohel. Współpracowała m.in. z takimi instytucjami jak Zamek Królewski w Warszawie, Teatr Wielki – Opera Narodowa, CSW czy Zachęta.
Rafał Krzemiński Head of Pattern Koordynuje i aktywnie uczestniczy w procesach projektowych i realizacyjnych wystaw, scenariuszy i multimediów. Wcześniej koordynator i producent projektów reklamowych w agencjach reklamowych i eventowych. Twórca i realizator projektów muzycznych. Absolwent UW i ASP w Warszawie.
Dawid Nguyen Anh Creative Lead Kreuje i współtworzy projekty i wystawy. Odpowiedzialny za prace graficzne, nawigację aplikacji, wizualną warstwę ekspozycji. Absolwent ASP w Warszawie, na wydziale grafiki.
Grzegorz Wilk Architekt Odpowiedzialny za przestrzenne aspekty naszych projektów. Pracuje w środowisku Archicad, wdraża standardy BIM, które doskonale sprawdzają się w projektach muzealniczych, w szczególności tych z dużą ilością obiektów. Absolwent Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej.
Wiktoria Borys Content Producer Odpowiedzialna za produkcję treści multimedialnych gier, aplikacji interaktywnych, przeglądarek multimedialnych, wizualizacji i spacerów 3D. Specjalizuje się w środowisku Unity5 i HTML5. Absolwentka Archeologii na Uniwersytecie Warszawskim, pracę przy wykopaliskach zamieniła na zgłębianie kodu.
Sholpan Smailova Intercultural Consultant